Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.923717.9955
Euro18.338618.4121
Hava Durumu

Kat Karşılığı İnşaat

Öncelikle kat karşılığı inşaat ne demek? Adı üstünde aslında ama açıklayalım, kat karşılığı inşaat, İnşaat ettiren (genelde arsa sahibi olan kişinin) bu inşaat etme hizmetine karşılık olarak ödemeyi arsası üzerinde yapılan dairelerden (kat) bazılarını inşaat eden firmaya aktarmak şeklinde olur. Arazi karşılığı inşaat, daire karşılığı inşaat da denebilir aslında hepsi aynı şeyler.

 

 

Anahtar Teslim olarak Kat Karşılığı İnşaat

 Kat karşılığı olarak anahtar teslim inşaat yapılmasıdır, yani size anahtar teslim edilir hiçbirşeyle uğraşmazsınız, fakat kar karşılığı olması nedeni ile aynı zamanda cebinizden para çıkmamaktadır, bunun yerine finansmanı üstlenen firma tarafından sağlanmakta veya sizin için ayarlanmaktadır.Yeterli finansman kaynağı temin edemediğiz için düşündüğünüz yatırımı yapamıyorsanız, çok makul ve uygun şartlarda projelerinizi hayale geçirmeniz bu yöntemle mümkündür. Bu yöntem ile yatırımcıların; ceplerinden hiç para çıkmadan fabrika, otel, hastane ve alışveriş merkezi gibi projelerini bitirmek mümkündür. Düşünülen projenin finansmanını Müteahhit ve Bankalar ortak sağlarken, inşaatı müteahhit firma yapar. 

Yatırımcı, proje için sağlanacak finansmanı on (10) ila yirmi (20) yılda geri ödüyor.. Bu yöntem ile daha önce arazilerini değerlendirmekte sıkıntı çeken şahıs, şirket ve kooperatiflere çözüm önerileri sunuluyor, bu yöntemde `ipotek` karşılığında temin edilecek kredi kullanılıyor.Bu sayede isteyen, otelini, fabrikasını, kooperatifini, hastanesini, villalarını, konutlarını hiçbir finansal sorun yaşamadan ve üstün yapı kalitesi ile hayata geçirmesi mümkün. Ayrı bir yöntem de yapının işletilmesi ile sağlanıyor, bu durumda yatırımcıya anahtar teslimi devredilecek projede kullanılan finansman, işletme süresince elde edilecek gelir ile ödeniyor, bu tarz finansman ve yapı da fabrika, hastane, otel, siteler, tatil köyü, kooperatif, villa gibi her sektöre yönelik ihtiyaçlara cevap verebiliyor fakat ev ve konut genel olarak bunun dışında kalıyor.

 Eğer hemen fiyat teklifi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Dilerseniz bizimle iletişime de geçebilirsiniz. Anahtar teslim inşaat projelerinizi bedeli ile yaptırmak istiyorsanız lütfen bizi arayın.

Ücretsiz Keşif

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret41774